Paskolos

Pinigų skolinimasis, padedantis greičiau pasiekti savo tikslų, užpildantis spragą tarp pajamų ir išlaidų, tapo įprasta mūsų gyvenimo dalimi. Išmintingai ir apgalvotai naudojama paskola pagerina Jūsų finansinę padėtį. Galite rinktis – investuoti į vertingą ir saugų turtą: šeimos būstą, pasiskolinti pinigų automobiliui, buities prekėms įsigyti ar paimti paskolą kelionei atostogų metu. 

Kreditavimo tvarka

Kredito unijos nariai norintys gauti paskolą turi:

 1. Turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą (Pasą ar Tapatybės kortelę),*
 2. Dirbti ne trumpiau kaip 6 mėn.
 3. Pasirašyti asmens duomenų sutikimą (dėl duomenų tikrinimo sistemoje apie gyvenamąją vietą, šeimyninę padėtį, gaunamą atlyginimą ir pan.)*
 4. Pristatyti pažymą iš darbovietės apie gaunamas pajamas už 6 mėnesius (jeigu dirbama valstybės tarnyboje, užsienyje ir Sodroje nerodomos pajamos.)*
 5. Užpildyti prašymą paskolai gauti

*Jei paskolos gavėjas turi sutuoktinį, visų šių dokumentų reikia ir iš sutuoktinio. Tas pats galioja ir laiduotojams.

Būsto paskola

Paskola, skirta būsto pirkimui su fiksuotomis arba kintamomis palūkanomis. Paskola išduodama ilgesniam laikotarpiui, ją grąžinant lygiomis dalimis.

Paskolos suteikiamos:

 • Nariams, sulaukusiems 18 metų;
 • Gaunantiems nuolatines pajamas (darbo užmokestį, pajamas iš individualios veiklos, darbo pagal verslo liudijimą, pensiją ir pan.), taip pat legaliai dirbantiems užsienyje;
 • Suteikiamos būsto paskolos dydis priklauso nuo perkamo, remontuojamo/renovuojamo būsto vertės arba statomo būsto sąmatinės vertės, taip pat nuo pastovių šeimos pajamų ir jau turimų įsipareigojimų dydžio;
 • Būsto paskolos suteikiamos eurais iki 20 metų laikotarpiui (ilgas paskolos grąžinimo terminas suteikia galimybę rinktis mažesnes paskolos grąžinimo įmokas kiekvieną mėnesį bei gauti didesnę paskolą);
 • Nėra papildomo mokesčio grąžinant paskolą anksčiau nustatyto termino;
 • Būsto paskolų užtikrinimo priemonės – nekilnojamojo turto įkeitimas;
 • Suteikiamos paskolos dydis – iki 75 proc. perkamo nekilnojamojo turto rinkos vertės arba kainos, atsižvelgiant į mažesnę.

Verslo paskola

Tai pasiūlymai verslo subjektams, suteikiantys galimybę išplėsti savo verslą ar padedantys išspręsti laikinus finansinius iššūkius. Šiuo metu Vytauto Didžiojo kredito unija siūlo šias verslo paskolas:

 •  investicinę paskolą (verslo plėtrai ir investiciniams projektams)
 • apyvartinių lėšų paskolą (apyvartinių lėšų poreikiui)
 • Kredito liniją, kuri leidžia reaguoti į kintantį apyvartinių lėšų poreikį ir jų panaudojimą (galite bet kuriuo metu pasiskolinti visą ar dalį numatytos kredito linijos sumos).

Suteikiamos verslo paskolos iki 10 mln. eurų.

Dėl verslo paskolos gali kreiptis tiek Juridiniai tiek fiziniai asmenys dirbantys su individualios veiklos pažyma, verslo liudijimu ar įkūrę individualią įmonę

Žemės ūkio paskola

Paskola, skirta žemės ūkiui finansuoti. Paskola gali būti grąžinama mokant lygiomis arba mažėjančiomis dalimis.

Teikiamos apyvartinių lėšų (apyvartinėms lėšoms, atsargų ar trumpalaikio turto įsigijimui) ir investicinės (technikos ir įrangos įsigijimui, nekilnojamojo turto, skirto žemės ūkiui, įsigijimas, ūkio modernizavimui) paskolos ūkininkams.

Paskolos užtikrinimo priemonė priklauso nuo paskolos sumos, todėl paskola gali būti užtikrinama laidavimu, įkeičiant kilnojamąjį ir/ar nekilnojamąjį turtą, atsargas. Taip pat, paskolos užtikrinimui gali būti pasitelkta UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“ garantija.

Daugiau informacijos apie Žemės paskolų garantijos fondą rasite čia: http://garfondas.lt/

Refinansavimas

Tai finansinių problemų sprendimo būdas. Galimybė turimas paskolas perkelti į vieną, taip sumažinant mėnesinę įmoką ir ją mokėti tik vienam kreditoriui. Ši paslauga aktuali visiems, kurie turi “greituosius” kreditus, vartojimo ar būsto paskolas, kurias moka keliems kreditoriams.

Viskas ko Jums reikia, tai kreiptis į Vytauto Didžiojo kredito uniją su turimų kreditų sutartimis ir užpildyti prašymą dėl paskolos refinansavimo.

Paskolos palūkanų norma, laikotarpis ir užtikrinimo priemonės priklauso nuo paskolos sumos ir kitų aplinkybių.

Refinansuojame paskolas iki 300 000Eur, dvidešimties metų laikotarpiui.

Vartojimo paskola

Daiktams ar paslaugoms įsigyti skirta paskola, dažniausiai užtikrinama laidavimu ar turto įkeitimu ir grąžinama lygiomis arba mažėjančiomis įmokomis. Paskola gali būti grąžinama anksčiau termino.

 • Paskolos išduodamos asmenims, turintiems nuolatines pajamas (dirbantiems ne mažiau kaip 6 mėnesius);
 • Maksimali paskolos suma – 50 000Eur.;
 • Nedidelės paskolos įmokos;
 • Maksimalus paskolos laikotarpis iki 240 mėnesių;
 • Galima pasirinkti norimą įmokų mokėjimo dieną;
 • Paskolą galima grąžinti anksčiau termino, sutaupant palūkanas;
 • Nėra nuobaudų grąžinant paskolą anksčiau nustatyto termino;
 • Priklausomai nuo sumos paskola gali būti užtikrinama laidavimu arba NT įkeitimu.

Skatinamoji finansinė priemonė „Atviras kreditų fondas 3“

Skatinamoji finansinė priemonė „Atviras kreditų fondas 3“ (AKF3) yra skirta sudaryti palankesnes sąlygas įmonėms gauti finansavimą verslo projektams įgyvendinti žemesnėmis nei rinkos kainomis, kuomet siekiama pradėti naują veiklą, palaikyti ir stiprinti esamą verslą ar plėstis.

Kreditai teikiami įvairaus dydžio įmonėms ir verslininkams.

Daugiau informacijos.

Būsto remontui

Paskola, skirta būsto remontui, įsigyti atitinkamoms reikmėms būsto įsirengimui. Galima rinktis fiksuotas ar kintamas palūkanas. Paskola išduodama ilgesniam laikotarpiui, ją grąžinant lygiomis dalimis.

Skoliname iki 100 000Eur.

Paskolos suteikiamos:

 • Nariams, sulaukusiems 18 metų;
 • Gaunantiems nuolatines pajamas (darbo užmokestį, pajamas iš individualios veiklos, darbo pagal verslo liudijimą, pensiją ir pan.), taip pat  dirbantiems užsienyje;
 • Suteikiamos paskolos dydis priklauso nuo įkeičiamo turto vertės  taip pat nuo pastovių šeimos pajamų ir jau turimų įsipareigojimų dydžio;
 • Būsto remonto paskolos suteikiamos eurais iki 20 metų laikotarpiui (ilgas paskolos grąžinimo terminas suteikia galimybę rinktis mažesnes paskolos grąžinimo įmokas kiekvieną mėnesį bei gauti didesnę paskolą);
 • Nėra nuobaudų paskolą grąžinant anksčiau nustatyto termino;
 • Užtikrinimo priemonės – laidavimas arba nekilnojamo turto įkeitimas, priklausomai nuo paskolos sumos dydžio.

 

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimo finansinė priemonė (JŪĮF)

 

Ūkio subjektai, norėdami kreiptis dėl šio lengvatinio kredito, pirmiausia turi dalyvauti Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) kvietime teikti paraiškas pagal Jaunųjų ūkininkų įsikūrimo priemonę.

JŪĮF priemone siekiama skatinti jaunųjų ūkininkų, siekiančių užsiimti žemės ūkio produktų gamyba ir (arba) perdirbimu, ypač kuriančių didesnę pridėtinę vertę generuojančius ūkius, įsikūrimą ir taip paspartinti sklandžią kartų kaitą Lietuvos žemės ūkio sektoriuje.

Daugiau informacijos.