Indėliai

Terminuotas indėlis – galimybė saugiai investuoti savo santaupas nustatytam terminui, pasirenkant palūkanų išmokėjimo periodiškumą, bei terminuoto indėlio laikotarpį. Atidarant terminuoto indėlio sąskaitą galite pasirinkti, palūkanų išmokėjimo terminą: terminuoto indėlio pabaigoje arba palūkanų išmokėjimą kiekvieną mėnesį. Palūkanos išmokamos pasirinktinai: grynaisiais pinigais arba pervedamos į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Taupomasis indėlis –  lankstesnis taupymo būdas, leidžiantis nuolat papildyti turimą sąskaitą bei reguliariai atlikti išmokėjimas iš jos. Įmokų dydį gali pasirinkti pats taupymo sąskaitos savininkas. Atsidarę taupymo sąskaitą Vytauto Didžiojo kredito unijoje, Jūs:

  • Turėsite neterminuotą sąskaitą;
  • Galėsite nuolat papildyti sąskaitą Jums pageidaujama suma ir periodiškumu;
  • 1 kartą per mėnesį galėsite išimti pinigus iš sąskaitos;
  • Palūkanos kaupiamos (skaičiuojamos) nuo sąskaitoje esančio likučio;
  • Palūkanos priskaitomos kiekvieno mėnesio paskutinę dieną ir pridedamos prie sąskaitos likučio;

Išsamią informaciją apie indėlių draudimo sistemą galite rasti internetiniame puslapyje: www.iidraudimas.lt

 

Gerbiami kredito unijos nariai,

Informuojame, kad nuo 2019 m. gegužės 1 d. yra keičiamos kai kurios Jūsų turimo Taupomojo indėlio (toliau – Indėlis) sutarties sąlygos.

Iki pokyčių Jūsų Indėlis buvo neterminuotas, nuo 2019 m. gegužės 1 d. jam bus nustatomas terminas – 3 m. su automatiniu pratęsimu. Tai reiškia, kad kas 3 metus Jums bus perskaičiuojamas palūkanų normos dydis pagal pratęsimo dieną galiojančias kredito unijos palūkanų normas.

Šiuo metu galiojanti palūkanų norma Jums bus taikoma iki 2022 m. gegužės 1 d.

Kadangi Indėlis tampa terminuotu, atsiranda nutraukimo anksčiau laiko sąlyga – palūkanos yra nemokamos už paskutinius 6 mėn.

Kaip ir anksčiau, ir toliau galėsite pasinaudoti dalinio lėšų išėmimo sąlyga – vieną kartą per mėnesį ne daugiau 75 proc. indėlio balanso.

Kaip ir anksčiau, galėsite Indėlį papildyti. Norime pranešti, kad po 2019 m. gegužės 1 d. mes Jums siūlome galimybę pasirinkti ir periodinio Indėlio papildymo sąlygą: papildyti Indėlio sąskaitą pageidaujamu periodiškumu (galimi pasirinkimo variantai – kas mėnesį, kas ketvirtį, kas pusmetį, kas metus). Periodiniam papildymui galite nustatyti galiojimo laiką, bet kada jį sustabdyti, o sustabdžius ir vėl nustatyti. Jeigu su Indėliu susietoje sąskaitoje nepakaks lėšų periodiniam papildymui, ši suma nuskaitoma nebus, tad prievolės taupyti nėra. Jeigu norite pasirinkti periodinį papildymą – susisiekite su mumis.

Jeigu nesutinkate su pasikeitusiomis Indėlio sutarties sąlygomis, turite teisę per 60 dienų nuo šio pranešimo gavimo datos nutraukti Indėlio sutartį, šiuo atveju Jums bus išmokėtos visos priskaičiuotos ir sukauptos palūkanos.

Jeigu turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis telefonu 8-346-52395 arba elektroniniu paštu kvku@lku.lt

 

DĖMESIO:

Atidžiai patikrinkite, ar teisingai nurodėte sąskaitos numerį. Mokėjimo operacija yra vykdoma pagal Jūsų nurodytą gavėjo sąskaitos numerį. Neteisingai nurodžius sąskaitos numerį, piniginės lėšos gali būti įskaitytos į kito kliento sąskaitą, net jei gavėjo pavadinimas nurodytas teisingai.