Istorija

Kredito unija – tai nepriklausoma bendruomenės sukurta, finansines paslaugas teikianti organizacija, kaupianti savo narių bei klientų pinigus ūkiniams ir socialiniams poreikiams, numatytiems kredito unijos įstatuose, tenkinti savitarpio paskolų teikimo būdu ir prisiimanti su tuo susijusią riziką bei atsakomybę. Šią organizaciją valdo ir kontroliuoja jos nariai. Nariai vienijasi pagal tam tikrą teritorinį kriterijų – tai Kaišiadorių rajone ir su juo besiribojančių savivaldybių gyventojai (Elektrėnų sav., Kauno miesto ir rajono savivaldybių., Prienų r. sav., Jonavos r. sav., Trakų r. sav., Širvintų r. sav.).

  • Šios kredito unijos veikla pradėta 1998 metais rugpjūtį, kai buvo pradėti rinkti asmenų pradiniai įnašai kuriant kredito uniją. Unija buvo įregistruota 1999 m. sausio 28 dieną ir pavadinta Kaišiadorių vyskupijos kredito unija. Tą dieną Lietuvos bankas patvirtino unijos licenciją ir vasario 9-ąją suteikė teisę unijai verstis finansine veikla. Pirmaisiais savo gyvavimo metais ši kredito unija labiausiai ir orientavosi į ūkininkus bei bendruomenines organizacijas.
  • 2004 metais, Kaišiadorių Vyskupijos kredito unija buvo pervadinta į Kaišiadorių kredito uniją.
  • 2020 metais, kovo 27, Kaišiadorių kredito unija pervadinta į Vytauto Didžiojo kredito uniją
  • Vytauto Didžiojo kredito unijos banko sąskaitos turėtojai, gali naudotis šiomis banko paslaugomis: kaupti pinigus: terminuotų indėlių ir taupymo sąskaitoje; gauti paskolą (būsto įsigijimui/būsto renovacijai; vartojamajai bei ekstra, žemės ūkio plėtojimui; mikrokreditavimui; taip pat siūlome debetines ir kreditines korteles.
  • Kredito unijos paslaugų spektras sparčiai plečiasi ir gali tenkinti bene kiekvieno asmens, jo šeimos ar įmonės poreikius. Būtent dėl to, unija aptarnauja apie 3000 savo narių.

Siūlome Jums pradėti naudotis bene vienintelės, tikrai lietuviškos bankinės institucijos paslaugomis – Lietuvoje.