Darbo laikas: 08.00-17.00

Mokėjimo kortelės

Maestro debeto kortelė

tarptautinė mokėjimo kortelė, su kuria Lietuvoje ir užsienyje galite atsiskaityti už pirkinius ir paslaugas. Bet kuriuo paros metu pasiimti grynųjų pinigų bankomatuose. Su Maestro debeto kortele pinigines operacijas galėsite atlikti, kai kredito unija nedirba – išgryninti pinigus Lietuvos ir užsienio bankomatuose, pažymėtuose Maestro ženklu, pervesti pinigus į savo kortelės sąskaitą kredito unijoje, atlikti mokėjimo pavedimus tiek kredito unijoje, tiek internetinės bankininkystės sistema „i-Unija“.

Kortelės sąskaitą galima valdyti internetinės bankininkystės sistema „i-Unija“.

Kortelės metinis aptarnavimo mokestis  2.9 Eur.

MasterCard Standard kredito kortelė

Tai prestižinė tarptautinė mokėjimo kortelė, su kuria Jums suteikto kredito limito ribose galite atsiskaityti už prekes ir įvairias paslaugas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, pirkti prekes ir paslaugas internetinėse parduotuvėse.

Su MasterCard kredito kortele galite išgryninti pinigus Lietuvos ir užsienio bankomatuose, pervesti pinigus į savo kortelės sąskaitą kredito unijoje. Galite iš kortelės atlikti mokėjimo pavedimus tiek atvykę į kredito uniją, tiek internetinės bankininkystės sistema „i-Unija“.

MasterCard Standard kortelė išduodama trims metams su kredito limitu arba be jo. Jei kredito limitu pasinaudosite, palūkanos bus skaičiuojamos tik nuo panaudotos kredito limito sumos. Panaudotas kredito limitas grąžinamas fiksuotomis įmokomis nustatytą kiekvieną mėnesio dieną, tačiau sugrąžintą įmoką vėl galėsite panaudoti atsiskaitymams už pirkinius ir paslaugas. Už nepanaudotą kredito limitą nemokama palūkanų. Jūs galite įsigyti pirkinių nesinaudodami lizingo bendrovių paslaugomis.

Kortelės metinis aptarnavimo mokestis tik 5,79 Eur.